Запорізькі боксери завоювали три медалі на чемпіонаті України

Закінчився чемпіонат України з Боксу, який проходив у Броварах (Київська область). У ньому взяли участь спортсмени і спортсменки у віковій групі до 22 років. Запорізькі боксери показали хороший результат і привезли додому 3 медалі.

Золото змагань серед жінок вагової категорії 51 кг завоювала Ольга Шалімова (Запорізька обласна ШВСМ).

Срібло у ваговій категорії до 64 кг отримав Ілля Власенко (Запорізька обласна ШВСМ). У фіналі запоріжець програв боксеру із Полтави.

Мелітопольський спортсмен Кирило Стоянчев (Запорізька обласна ШВСМ) у ваговій категорії +91 кг завоював бронзу змагань, повідомляє “ЗаСпорт”.

Фото ЗаСпорт

Тільки обране для вас у телеграм каналі Форпост – @forpost_zp Долучайтеся!

Сообщение Запорізькі боксери завоювали три медалі на чемпіонаті України появились сначала на Forpost.