Запорізькі депутати відмовились розглядати проєкти про виплати військовим і заборону російської церкви

На сесії Запорізької міськради депутати відмовились вносити в порядок денний важливі проєкти «Європейської Солідарності». Серед них — проєкти щодо заборони російської церкви та щодо повернення виплат військовим! І це в місті, яке всього в декількох десятках кілометрів від лінії фронту!

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Микола Бєлий говорить, що такі дії це саботування безпеки та благополуччя власного населення:

— Те що депутати від інших політичних сил не дали навіть включити такі важливі звернення до порядку денного, вкотре демонструє, що влада Запоріжжя зосереджена на власних інтересах і не здатна працювати на користь громади. Мені прикро, що будь-які демократичні ініціативи, направлені на поліпшення життя запоріжців та на їх безпеку ігноруються.

Стосовно доплат військовим, то за ці кошти наповнювався бюджет міста в тому числі. Малий та середній бізнес міг функціонувати завдяки військовим та їхнім сім’ям. Якщо з військових знімуть доплати, їхні сім’ї вимушені будуть виживати, а самі військові будуть змушені економити на власному захисті та споряджені. Постраждає легка промисловість, сфера послуг тощо.

Економіка нашої країни і окремо взятих міст циклічна і наразі обертається довкола військових. Тут немає місця економії. Натомість економити треба на тих речах, які можна охарактеризувати улюбленим словом наших опонентів — «неначасі», — зробив підсумок Микола Бєлий.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-deputaty-vidmovylys-rozghliadaty-proiekty-pro-vyplaty-viyskovym-i-zaboronu-rosiyskoi-tserkvy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top