Запорізькі депутати зібралися на сесію задля допомоги погорільцям

В Запоріжжі наразі є нагальне питання, яке потребує невідкладного вирішення, тож депутати прийняли рішення провести позачергову сесію.

Сьогодні, 10 серпня, 51 депутат із 64 обраних зібралися в сесійній залі Запорізької міської ради. Позачергова сесія була скликана з метою вирішення питання з погорільцями будинку номер 7 по вулиці Медвєдєва:

«Ми прийшли розглянути питання ремонту даху будинку по Медвєдєва, 7 і задати питання Департаменту житлово-комунального господарства — чому так сталося і хто буде відповідати?» — прокоментував зібрання депутатів на позачергову сесію ЗМР депута від фракції «Європейська Солідарність» Андрій Согорін.

Сьогоднішній порядок денний має лише одне питання, яке складається з двох:

Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2017 №4 (зі змінами та доповненнями).
Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2020 №49 «Про бюджет Запорізької міської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 08562000000) (зі змінами).

Окрім цього депутатам пропонують проголосувати про виділення коштів на лікування з депутатських фондів.

Читайте також: В Запоріжжі чоловік сам собі порізав живіт

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-deputaty-zibralysia-na-sesiiu-zadlia-dopomohy-pohoriltsiam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top