Запорізькі діти отримають омріяні іграшки від Діда Мороза

Листи для Діда Мороза необхідно принести до приймальні “Зеленого Центру Метінвест Запоріжжя”

Запорізькі діти мають змогу написати листа Дідові Морозу та отримати подарунки. Резиденція казкового гостя відкрилась у громадській приймальній організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

Як повідомила “Индустриалке” менеджер «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» Ангеліна Кубрак, участь у святковій акції можуть взяти діти віком від 6 до 11 років. Допомагати дітям мають батьки.

— Діти мають написати листа Діду Морозу з побажанням рідному місту. Так само можна пофантазувати й подумати про себе і написати, яку іграшку в подарунок хотіли б отримати від Діда Мороза, — розповіла Ангеліна Кубрак. — Щодо листа є кілька умов: його написання мають контролювати батьки, іграшка не має бути дорожчою за 300 гривень та щоб її можливо було купити у магазині “Епіцентр”.

Крім того, необхідно зазначити адресу відправника та контактний телефон батьків для зворотнього зв’язку. Запечатаного у конверті листа необхідно принести до громадської приймальні організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» за адресою вул. Гагаріна, 5 в робочі години з 9:00 до 18:00.

— Дід Мороз приїде до нас зі своєї Лапландії, усі листи покладе до мішка, звідки рандомно витягне 30 листів. Їх автори отримають іграшки, про які мріють. Листи можна приносити з 14 до 17 грудня, — додала Ангеліна Кубрак.

Як повідомляла “Индустриалка”, «Зелений центр» проводить ще один онлайн-конкурс малюнків для дітей віком до 18 років включно. Тема: «Дніпро – річка дружби». Роботи дітей приймають до 20 грудня на електронну пошту greencenterzp@metinvestholding.com, а також сторінки у соцмережах.

Потрібно надіслати малюнок, його короткий опис, вказати автора, його вік та контактний номер телефону. Зазначимо, що «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» часто проводить заходи та конкурси для дітей на екологічну тематику, а також організовує різноманітні екологічні акції, в яких традиційно беруть участь тисячі запоріжців.

Читайте также: В Запоріжжі подарунки отримають не тільки переможці — фото

Сообщение Запорізькі діти отримають омріяні іграшки від Діда Мороза появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-diti-otrimayut-omriyani-igrashki-vid-dida-moroza

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top