Запорізькі футбольні клуби “Мотор” і “Металург” зустрілися на передсезонному турнірі у Дніпрі “Кубок Єдності”

На груповому етапі цих змагань наші команди виключно перемагали.

У “Мотора” було шість очок, у “Металурга” – три і на одну гру менше. Дербі вдалося на славу. Спершу ініціативою володів “Мотор”, але команда Анатолія Чанцева пропустила. Потім коли “металургівці” на емоціях пішли забивати ще, вже вони пропустили контратаку. За підсумком першої половини нічия 1:1. У перерві наставники обох команд провели багато замін. Більш зіграним виявився “Мотор”. Сергій Ломака після прострілу з флангу приніс перемогу підопічним Анатолія Чанцева – 2:1. “Мотор” набрав 9 очок у трьох матчах і вже вийшов до чвертьфіналу Кубка Єдності. “Металургу” ще належить поборотися за прохідне друге місце.

Сьогоднi команда Олега Тарана зіграє з “Дружбою”, яка поки що очок на груповому етапі не набирала.