Запорізькі інженери розробили батареї, які допомагають довше працювати ракетному комплексу «Javelin»

Своєю розробкою інженери готові ділитися з українськими військовими

Інженери запорізького об’єднання «Паляниця» розробили систему удосконалення протитанкового ракетного комплексу Javelin американського виробництва. Цей переносний комплекс працює від одноразової штатної батареї. Після 4 годин використання ця батарея розряджається і перезарядити її вже неможливо. Щоб подовжити час роботи Javelin, запорізькі інженери зробили виносний модуль, який можна заряджати.

Наразі система працює 10 годин. Весь цей час на виносному модулі разом з Javelin можна використовувати і тепловізор з 24-кратним зумом.

Інженери готові поділитися своєю розробкою з військовими. Про це повідомляє запорізьке об’єднання «Паляниця» у своєму телеграм-каналі.

— Військові, знаю, що ви читаєте мене, якщо вам потрібні такі батареї, звертайтеся. Нам потрібні розряджені батареї, які ми перетворимо на «нескінченні», — написали в об’єднанні.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що воїни, які боронять Запорізьку область під Гуляйполем, отримали британське озброєння. Крім цього, запорізькі захисники отримали гранотомети шведського та іспанського виробництва.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запорізькі інженери розробили батареї, які допомагають довше працювати ракетному комплексу «Javelin» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-inzheneri-rozrobili-batareyi-yaki-dopomagayut-dovshe-pratsyuvati-raketnomu-kompleksu-javelin

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top