Запорізькі комунальники ледь не розтрощили автомобіль, коли спилювали дерева біля багатоповерхівок (відео)

Дерево впало в декількох метрах від припаркованого автомобіля.

У Запоріжжі співробітники комунальних служб почали спилювати старі дерева. Так у Дніпровському районі міста роботи ледь не призвели до псування приватного майна, адже роботу комунальники виконали без дотримань правил техніки безпеки. Відповідне відео опублікували в акаунті zp_news в Instagram.

На відеозаписі видно, що робітники спилювали старі дерева під самий корінь і вони з тріском падали на землю. Один стовбур ледь не зачіпив припаркований під будинком автомобіль. Дерево впало в декількох метрах від транспортного засобу.

В соціальній мережі містяни почали обговорювати ситуацію, але думки розділилися. Хтось вказує, що комунальники роблять все правильно, а водії самі винні, що так паркують автомобілі. Інші вказують, що така робота – небезпечна, адже з під’їзду в такий момент може виходити людина.

Читайте також: В Запоріжжі професор університету продовжує їздити з порушеннями правил дорожнього руху (відео)

Сообщение Запорізькі комунальники ледь не розтрощили автомобіль, коли спилювали дерева біля багатоповерхівок (відео) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-komunalniki-led-ne-roztroshhili-avtomobil-koli-spiljuvali-dereva-bilja-bagatopoverhivok-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top