Запорізькі медзаклади забезпечені киснем більш ніж на 100%

Такі данні повідомляють в Запорізькій міській раді, стверджуючи, що в будь-який момент можуть розгорнути додаткові ліжкомісця для хворих які потребують кисневої терапії.

Про це повідомляє міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у соцмережах. він повідомляє, що сьогодні, 23 березня, відбулась нарада з керівниками міських лікарень.

За його словами в Запоріжжі за час пандемії зареєстровано понад 36,8 тисяч захворівших на коронавірус. Вже 800 осіб померло у самому місті.

По всій країні розпочалась третя хвиля коронавірусу, яка не оминула Запоріжжя. Тож лікарні почали швидше заповнюватися. Мер попередив, що місто може знову опинитися у червоній зоні.

Для боротьби з коронавірусом в місті перепрофільовано п’ять дорослих (№1, 2, 6, 7 та 9) та одна дитяча лікарня (№5), а також пологовий будинок №4. Усього передбачено 928 ліжок для коронавірусних хворих, з яких 63 ліжка – реанімаційні. Забезпеченість киснем складає за даними міського голови, понад 100%. Наявні 136 апаратів штучної вентиляції легенів та 406 кисневих концентраторів.

Тож, влада міста стверджує, що до третьої хвилі коронавірусу в Запоріжжі готові. наскільки це відповідає дійсності – побачимо згодом.

Читайте також: У Запоріжжі попрощались зі вбитим викладачем ЗНУ: фоторепортаж

Сообщение Запорізькі медзаклади забезпечені киснем більш ніж на 100% появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-medzakladi-zabezpecheni-kisnem-bilsh-nizh-na-100.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top