Запорізькі металурги готуються до конкурсу «Сталеві таланти»

Працівник комбінату «Запоріжсталь» планує виграти конкурс талантів з допомогою гумору

У Запоріжжі відбудеться конкурс «Сталеві таланти», присвячений 15-річчю Метінвесту, яке компанія святкує цього року.

Зараз триває онлайн реєстрація учасників. Незабаром у палаці культури металургів розпочнуться відбіркові тури. В конкурсі візьмуть участь працівники комбінату «Запоріжсталь» та інших запорізьких підприємств Групи Метінвест.

Готується взяти участь у конкурсі і слюсар цеху холодної прокатки №1 ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Риженко, на сцені — Дядя Льоша. Він зізнається, що не уявляє свого життя без гумору.

-Я працюю 27 років. Подобається мені комбінат «Запоріжсталь», я пенсіонер. Моє улюблене хобі — стендап. Люблю жартувати. Гумор для мене — це сенс життя. Тому що мені потрібні кольорові та радісні фарби у житті. Це подовжує моє життя, — зазначає Олексій Риженко.

слюсар цеху холодної прокатки №1 ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Риженко

Під час своїх виступів Олексій Риженко зазвичай жартує про сім’ю та роботу. Розповідає, що родина та колеги підтримують його захоплення, а іноді навіть допомагають з темами для жартів. Олексій каже, що має у своєму арсеналі жарти для різних аудиторій, — як для молоді, так і для більш старших глядачів.

-Я займаюся стендапом з 2016-го року. Беру участь в українських та міжнародних фестивалях. Люблю відкриті мікрофони, батли, «прожарки». Мені це подобається, це моє життя, тому що просто сидіти я не можу. Мені подобається гумор. Але зараз через коронавірус поки все притихло, — розповідає Олексій Риженко. — Я радий приймати участь у відборі, і сподіваюся, що мені пощастить.

Перші прослуховування та відбіркові тури конкурсу «Сталеві таланти» розпочнуться у квітні.

-Ми готові зустрічати, як постійних наших учасників, так будемо раді зустріти нових конкурсантів, молодь. Я впевнений, що цей конкурс, творчий проект знайде своє відображення в душах, у серцях наших людей, тому що у нас на «Запоріжсталі», в Метінвесті дуже багато творчих, талановитих і цікавих людей, — зазначає директор палацу культури металургів Микола Володьков.

директор палацу культури металургів Микола Володьков

Щороку у конкурсі «Сталеві таланти» беруть участь близько 400 учасників. Слід зазначити, що через карантин, конкурс матиме незвичний формат. Конкурсанти демонструватимуть свої таланти у прямому ефірі телеканалу TV5. Це буде грандіозне свято у новому форматі.

Читайте також: Як триває дистанційне навчання працівників на комбінаті «Запоріжсталь»

Сообщение Запорізькі металурги готуються до конкурсу «Сталеві таланти» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-metalurgi-gotuyutsya-do-konkursu-stalevi-talanti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top