Запорізькі морги ледь встигають поратися з померлимі від ковіду, а в ритуальних послугах повідомляють, що дешевих трун вистачає

В Запорізькому обласному бюро судмедекспертизи скаржаться, що потужності підпорядкованих моргів не розраховані на таку кількість померлих від ковіду.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу 2+2.

Так, журналісти відвідали Запорізьке обласне бюро судмедекспертизи, де побачили, як карети швидкої в режимі нон-стоп звозять тіла загиблих від коронавірусу. Працівники моргу зізнаються — у порівнянні із минулорічним піком померлих стало у вісім разів більше.

В Запоріжжі усього три морги, включаючи Запорізьке обласне бюро судмедекспертизи, де розміщують тіла померлих. У Запорізькому паталогоанатомічному бюро довелося вдвічі розширити холодильну камеру — тепер тут одночасно можна зберігати тіла 50 людей.

Але, є й хороші новини — тепер за законом тіла можна віддавати не в пакетах. Для цього тіло обробляють дезрозчином.

Відчули наслідки спалаху й в бюро ритуальних послуг — кажуть попит збільшився, однак лише на недорогі труни. Запас поки що є.

Читайте також: Запорізький центр вакцинації вразив відвідувачів пустотою та відсутністю черг

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-morhy-led-vstyhaiut-poratysia-z-pomerlymi-vid-kovidu-a-v-rytualnykh-posluhakh-povidomliaiut-shcho-deshevykh-trun-vystachaie.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top