Запорізькі нардепи за серпень витратили сотні тисяч з бюджету на оренду житла

Народні депутати продовжують отримувати компенсацію за оренду житла в Києві. За серпень лише запорізькі нардепи отримали 274 850 тисяч гривень компенсації.

Про це повідомляється на сайті ВРУ.

Лідерами у використанні бюджетних коштів безперечно стали народні депутати від «Слуги народу». Так, на першому місці серед усіх нардепів – Павло Мельник, за поточний місяць депутат витратив 39 650 гривень на квартиру. Одразу після розташувались інші нардепи від «Слуги народу»: Артем Кунаєв, Михайло Крячко, Олександр Кабанов, Геннадій Касай, Юлія Яцик, Євгеній Шевченко, які витратили по 20 150 гривень.

Таку ж суму за житло віддали Олександр Пономарьов (ОПЗЖ) та Сергій Мінько («Партія «За Майбутнє»).

Трохи менше, а саме 18 500 гривень витратили: Марина Нікітіна, Сергій Штепа, Роман Соха – від партії «Слуга народу». До них приєднався і нардеп від ОПЗЖ – Володимир Кальцев.

Загальна сума, яку витратили нардепи від президентської партії сягає 274 850 гривень. А стовідсотковим «переможцем» став Мар’ян Заблоцький (СН) – з сумою у 99 450 гривень.

Сообщение Запорізькі нардепи за серпень витратили сотні тисяч з бюджету на оренду житла появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-nardepi-za-serpen-vitratili-sotni-tisjach-z-bjudzhetu-na-orendu-zhitla.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top