Запорізькі науковці разом з «Батьківщиною»

До команди Запорізької обласної «Батьківщини» приєднався декан факультету економіки та управління Національного університету «Запорізька політехніка», Владислав Корольков.  Його ім’я добре відоме в наукових колах. 

«Владислав Васильович — кандидат економічних наук, доцент, винахідник, автор багатьох наукових розробок у галузі автоматизації виробництва в радіо приладобудуванні. Його розробки захищені патентами державного зразку. Крім того — це справжній патріот Запоріжжя. Впевненний, знання, досвід та життєвий шлях Владислава Васильовича Королькова, стане в нагоді як, для команди «Батьківщини», так і для всіх жителів Запорізької області», — зазначив голова Запорізької обласної «Батьківщини» Владислав Куценко.

«Запорізька область має потужний потенціал. Впевнений що разом ми зможемо досягти неабияких результатів для нашого регіону. Разом до перемоги!», — зазначив Владислав Корольков.Запорізьку  «Батьківщини» підтримують дедалі більше науковців та керівників ВНЗ. Раніше до команди «Батьківщини» приєднались  доктор юридичних наук, проректор Запорізького Національного Університету Сергій Кушнір, а також доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов.

Сергей Соболев: Мы будем блокировать любые попытки присоединить Запорожскую область к Днепропетровской Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zaporizki-naukovtsi-razom-z-batkivshhinoyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top