Запорізькі патрульні допомогли родині, чия дитина терміново потребувала ліків

Запорізькі патрульні вражають! Цього разу вони прийшли на допомогу родині, чий чотирьохрічний син потребував невідкладної допомоги.

Наше дитя в реанімації і йому терміново необхідні ліки, — з такими словами звернулася схвильована мати побачивши патрульних.

Пресслужба патрульної поліції Запоріжжя повідомляє, що на в’їзді на мости Преображенського, з боку міста, до патрульних звернулися батьки маленького хлопчика. Дитина знаходилася в реанімації, а необхідні їй ліки знайшлися лише в одній аптеці міста — на Бабурці. Та на шляху батьків став затор, тож побачивши патрульних вони першочергово звернулися до них із проханням про допомогу. Ліки потрібно було привезти якнайшвидше.

Завдяки патрульним роти тактико-оперативного реагування Дмитрові Пінаєву та Сергію Благоторенкові, батьки змогли швидко дістати необхідні препарати. Патрульні супроводили автомобіль родини до аптеки й назад до лікарні. Батьки хлопчика висловили велику подяку патрульним. Ми приєднуємося і від себе також дякуємо патрульним за те, що не стоять осторонь і вчасно надають допомогу!

Читайте також: В Запоріжжі літня жінка продала квартиру за підробною довідкою

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-patrulni-dopomohly-rodyni-chyia-dytyna-terminovo-potrebuvala-likiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top