Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Майже два десятки пожеж: для ліквідації наслідків артобстрілів на Запоріжжі…Дефицита соли в Украине не будет, но стоит готовиться к…В ОП объяснили, почему Украина не готова идти на компромиссы…Запорізька єпархія УПЦ провела загальний збір, на якому священнослужителі вирішили…У Запоріжжі відновили електропостачання, порушене внаслідок ракетного ударуВкрали побутову техніку, газовий балон, інструменти: на Запоріжжі рашисти продовжують…В Запорожье после вражеского обстрела разрушены более полусотни домов (Фото)Безробіття під час війни: як стати на облік та отримувати…Російському генералу, який віддав наказ обстрілювати населені пункти Запорізької області,…Оголошена підозра російському генералу, який наказував обстрілювати цивільну інфраструктуру Запорізької…

Запорізькі переселенці від обстрілів рятуються на Київщині

Серед 47 осіб, що відправилися на Київщину, є мешканці Маріуполя та дві великі прийомні родини з Запорізької області

Із Запорізької області родини військовослужбовців та вимушені переселенці вирушили до одного з міст на Київщині. Серед 47 осіб є мешканці Маріуполя та дві великі прийомні родини з Запорізької області. Там усіх забезпечать житлом, навіть буде змога оздоровитися, повідомляють в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Людмила з Василівського району виховує 10 прийомних дітей. Родина на початку війни евакуювалася до Запоріжжя — дорога була складною та зайняла майже дві доби. Але саме сьогодні з’явився шанс відвезти дітей до безпечнішого місця.

— Коли ми перший раз спробували виїхати, нас не пропустили. На другий день нам вдалося дістатися Запоріжжя. Дорога була дуже важка. Російські солдати ставили багато запитань і схиляли до того, щоб ми залишились у своєму місті. Обіцяли нам допомогти, навіть пропонували поїхати до Ростова або до Криму. Звісно, ми відмовилися. Морально — важко. Адже вдома залишився мій чоловік та родичі, — розповіла Людмила.

Серед 47 осіб, що відправилися на Київщину, є мешканці Маріуполя та дві великі прийомні родини з Запорізької області

За сприяння обласної влади з території гуманітарного хабу майже щодня виїжджають автобуси з вимушеними переселенцями. Дехто евакуюється на приватному транспорті. Очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух зазначив, що наразі налагоджена комунікація з багатьма містами України, де вимушених переселенців із Запоріжжя всюди тепло зустрічають та всебічно допомагають.

— У нас є комунікація з багатьма містами України, де немає або не було бойових дій. Місцева влада висловила бажання допомогти, взяти людей до себе. Там є будинки відпочинку, бази. Наші люди можуть там залишатися стільки, скільки побажають. Насамперед подібні заходи — це прояв співпраці людей. Кожен має зробити свій внесок в перемогу, — зазначив Олександр Старух.

Серед 47 осіб, що відправилися на Київщину, є мешканці Маріуполя та дві великі прийомні родини з Запорізької області

Керівник військової адміністрації також додав, що наразі одне з головних завдань для області — евакуювати якомога більше родин із будинків сімейного типу, які знаходяться на небезпечних територіях та відправити вглиб України або за кордон. Тим більше, що європейські країни вже готові надати там житло та створити комфортні умови для перебування.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запоріжжі відомі актори зустрічали біженців та допомагали їм. Запоріжжя продовжує щодня приймати людей, яким вдалося виїхати з тимчасово окупованих територій  або з населених пунктів, де йдуть активні бойові дії. Одне з головних місць, де їх приймають у Запоріжжі — Логістичний хаб для вимушених переселенців.

Нещодавно «Індустріалка» писала, що у Логістичному хабі несли вахту співробітники Запорізької обласної філармонії. Тепер цим зайнялись працівники Театру юного глядача або Театру молоді.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Запорізькі переселенці від обстрілів рятуються на Київщині появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-pereselentsi-vid-obstriliv-ryatuyutsya-na-kiyivshhini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top