Запорізькі спортсмени отримали 7 медалей на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Запорізькі спортсмени здобули 2 золота, 1 срібло та 4 бронзи на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби. Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради, передає 061. Переможцями змагань у своїх вагових категоріях стали Олексій Масік та Парвіз Насібов. Срібло здобув Артем Матяш. Бронзу завоювали Владислав Кузько, Олександр Деркач, Дмитро Мирошник і Олександр Євдокімов. Також запорізькі борці успішно представили наше місто на міжнародній арені. Аркадій Блюмін став Чемпіоном Ізраїлю, вихованець ДЮСШ №6 Максим Рижов посів 2 місце серед юнаків на міжнародному турнірі в Ізраїлі, а 10-річний Роберт Васоян здобув 2 місце на юнацькому чемпіонаті Вірменії. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Запорізький спортсмен Парвіз Насібов завоював олімпійське "срібло" для України. Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.