Запорізькі спортсмени – призери молодіжного Чемпіонату Європи з шашок

Троє запорізьких спортсменів – виховаці міської ДЮСШ №8 вибороли призові місця в турецькому Кемері, де відбувся особисто-командний молодіжний чемпіонат Європи з шашок. Вони змагалися в трьох видах програм: класичні шашки, швидка гра та блискавична гра. Про це повідомляють на сайті Запорізької міської ради.

За підсумками змагань спортсмен СК «Металург» та граючий тренер-викладач ДЮСШ №8 Богдан Панченков (категорія до 27 років) виборов бронзу в програмі блискавичної гри, вихованка відділення шашок ДЮСШ №8 Альона Носарєва (категорія до 20 років) стала дворазовою бронзовою призеркою в класичній грі в особистому заліку та в складі дівочої збірної України, а Тимур Богуславський (категорія до 14 років) в програмі швидких шашок розділив 3 та 4 сходинки, та лише за додатковим критерієм посів 4 місце.

Також читайте: В Запоріжжі плавкран Захарій застряг на півшляху