Запорізькі студенти отримали від металургійного підприємства 5 млн гривень на стипендії

Меморандум покликаний створити сприятливі умови для реформування освітньої системи з підготовки кваліфікованих фахівців технічних спеціальностей з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці України. Його мета – покращення якості профільної освіти через модернізацію матеріально-технічної бази освітніх закладів, актуалізацію навчальних планів та створення комфортних умов для освітнього процесу, мотивацію талановитих та амбітних студентів, націлених на реалізацію власного потенціалу у промисловій галузі.

«Нова стипендіальна програма для понад 400 студентів, підтримка  модернізації навчальних класів та лабораторій, спільна профорієнтаційна робота для популяризації металургійних професій – основні напрямки співпраці відповідального бізнесу – компанії Метінвест із запорізькими вишами. Ми не просто роботодавці – ми готові бути партнерами та беремо на себе додаткові зобов’язання у надважливому процесі створення сучасної професійної освіти в Україні», – наголосив Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

Зокрема, меморандум передбачає взаємодію компанії та вишів у проведенні курсів із підготовки ЗНО, курсів зі STEM-освіти школярів, стажування студентів та викладачів на базі підприємств.

Відтепер найкращі студенти Запорізької політехніки та ЗНУ, які навчаються на 1-5 курсах профільних спеціальностей, на конкурсній основі можуть претендувати на стипендії Метінвесту. Загальна сума соціальних інвестицій компанії становитиме понад 5,3 млн грн.

Нагадаємо, щороку в рамках програми партнерства з навчальними закладами запорізькі підприємства Метінвесту приймають на роботу близько 200 молодих спеціалістів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-studenti-otrimali-vid-metalurgijnogo-pidpriyemstva-5-mln-griven-na-stipendiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top