Запорізькі тхеквондісти привезли медалі з молодіжного чемпіонату України

На молодіжний чемпіонат України з тхеквондо, який був відбірковим для участі у першості Європи поїхало шість спортсменів з нашого міста. Найкращий результат показав 17-річний Арсен Варданян. Юний тхеквондист виборов дві нагороди – «золото» серед юніорів до 78 кілограмів та «бронзу» серед молоді у ваговій до 80 кілограмів. Ще один місцевий тхеквондист – 17-річний Олександр Торопов. На молодіжному чемпіонаті України спортсмен виступав серед молоді у ваговій категорії до 54 кілограмів, де завоював третє місце. Наймолодший місцевий призер молодіжного чемпіонату України з тхеквондо – Єгор Зотов. У нього також «бронза» у ваговій категорії до 49 кілограмів.

Повернувшись із молодіжного чемпіонату України, наші спортсмени розпочинають підготовку до нового старту. Вже всередині травня, у Івано-Франківську, відбудуться відбіркові турніри для участі у всесвітніх іграх школярів та студентів.