Запорізькі веслувальники показали хороші результати на старті Кубку України

Чотири дні кипіли баталії на веслувальному каналі у Дніпрі, де розігрувалися місця у збірній України та олімпійських екіпажах для Ігор у Токіо. Запорізькі спортсмени так само боролися за нагороди Кубка і мають шанс на Олімпійську ліцензію.

Безумовно головною сенсацією став виступ енергодарської веслувальниці Людмили Бабак. Вона спеціалізується на марафонських дистанціях, де чотири рази ставала чемпіонкою світу. Зараз на Кубку України Людмила Бабак не зуміла показати кращий час на стайєрських дистанціях, зате в спринті в олімпійському виді “каное-одиночка 200 метрів” вона фінішувала третьою після Людмили Лузан і Анастасії Четверікової, які вже мають ліцензію і не боряться за подальший відбір. Тож тепер представниця Запорізької області матиме шанс вибороти перепустку на Олімпійські ігри за підсумком європейського кваліфікаційного турніру в Угорщині всередині травня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-vesluvalniki-pokazali-horoshi-rezultati-na-starti-kubku-ukraini/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-vesluvalniki-pokazali-horoshi-rezultati-na-starti-kubku-ukraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top