Запорізькі ветерани презентували ГО «Брати по Зброї»

На Форумі депутатів місцевих рад Запорізької області презентували Громадську організацію «Брати по Зброї». Презентацію провели депутат Запорізької міської ради Валерій Прозапас та депутат Запорізької обласної ради Андрій Хімічев. ГО «Брати по Зброї» — всеукраїнська організація, до складу якої входять ветерани АТО та ООС, а також небайдужі люди. Основна риторика організації: військовим час йти до політики, а не лишатися поза нею. Запорізький осередок ГО очолив Валерій Прозапас:

«Ми сьогодні на форумі колегам по партії презентували Громадську організацію «Брати по Зброї», яка об’єднує ветеранів – учасників АТО та ООС, а також всіх людей з активною громадянською позицією, які вважають, що колишнім військовим та ветеранам саме місце в політиці. Ми не приховуємо своїх політичних поглядів, ми захищаємо європейський шлях розвитку України, її вступ до Європейського Союзу і НАТО, а також підтримуємо політику «Європейської Солідарності» і її лідера Петра Порошенко», — розповів Валерій Прозапас.

Основна риторика організації: військовим час йти до політики, а не лишатися поза нею. В Запоріжжі ветерани АТО та ООС не лишилися осторонь:

«Останнім часом ми бачимо на політичних акціях агресивно налаштованих молодиків, яких наші опоненти виводять за гроші. Щоб захистити себе та людей, які прихильно налаштовані до нашої партії, ми вирішили створити свою громадську організацію. До складу увійшли люди, які знають як поводитися в критичних ситуація, вміють швидко реагувати та приймати рішення. Це свідомі люди з чіткою громадською позицією, яким не потрібні гроші, щоб висловити свою підтримку «Європейській Солідарності», — каже Андрій Хімічев.

До складу ГО «Брати по зброї» у Запорізькій області увійшли також депутати від «Європейської Солідарності» Андрій Согорін, Олександр Кобзарюк, Євген Панов, Сергій Славний, Валерій Домбровський та інші захисники.

Читайте також: В Запоріжжі жінка намагалась викинути з вікна дитину

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-veterany-prezentuvaly-ho-braty-po-zbroi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top