Важные новости

Запорізькі військові успшно стримуюють агресора

Запорізька область з прифронтової області перетворилася на лінію фронту. Точаться запеклі бої, але українські воїни утримують позицій, а на деяких напрямках відтісняють ворога, тож ситуація залишається контрольованою.

Про це повідомив речник ЗОВА полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.

Полковник повідомляє, що рашисти продовжують використовувати тактику прикриття живим щитом: розміщують живу силу і техніку у житловій забудові та центральних районах захоплених міст і сіл Запорізької області. Помічено випадки ведення ворогом бойових дій в цивільному одязі.

Продовжують окупанти й інформаційну війну, усіма можливими засобами поширюючи фейкові новини і виправдання своїх дій.

На тимчасово зайнятих росіянами територіях Запорізької області діють мобільні патрулі та пости з числа мобілізованих мешканців тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей. Окрім того, окупанти проводять рейди комунальними закладами для виявлення чоловіків призовного віку та примусово відправляють їх до військкоматів. З числа українських поліцейських, через залякування та тиск на їхніх близьких та родини, окупанти створюють загони так званої “народної міліції”, — повідомив Іван Арєф’єв. 

Читайте також: Погоджено 9 гуманітарних коридорів: напрями

Источник: https://forpost.media/vijna/zaporizki-viyskovi-uspshno-strymuiuiut-ahresora.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top