Запорізькі водії «розшукують» робітничих, які мають ремонтувати греблю (Відео)

Скріншот з відео

На греблі ДніпроГЕС та мостах Преображенського проводяться ремонтні роботи. Через, це систематично водії транспорту застряють у заторах. Проте найбільше запоріжців обурює відсутність ремонтників на греблі.

Вчора, 31 серпня, один з місцевих мешканців, керуючи автомобілем нарахував на ДніпроГЕСі аж 25 робітничих. Біда у тому, що працювало з них всього троє. Можна було б списати на то, що інші просто відпочивають, однак це не поодинокий випадок, коли громадяни у соціальних мережах описували таку проблему. «Факти Запоріжжя» наводять слова водія:

«Сьогодні о 14:30 їхав по греблі. З побачених робітників (чоловік 25), працювало всього 3 людини. Решта палили, ходили. Середина дня. Затори перед греблею, затори на мостах Преображенського. З техніки 1 екскаватор. Зате фарбують і підіймають тротуар і дорогу Куди дивиться мер та інші відповідальні? Треба»контролювати»роботи, а не писати в Фейсбуці про запуск катеру як досягнення влади»

Нагадаємо, підрядник обіцяв виконати всі роботи до 15 жовтня. Однак з таким ставленням запоріжцям на катерах доведеться ще довго кататися.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizki-vodii-rozshukujut-robitnichih-jaki-majut-remontuvati-greblju-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top