Запорізькі волонтери плетуть для військових маскувальні сітки на літній сезон — потрібна тканина

Запоріжців просять допомогти з матеріалом для маскувальних сіток

З початком війни в Україні Запорізький обласний центр молоді перетворився на великий волонтерський центр, де збирають допомогу для військових та нужденних. Зараз волонтери потребують допомоги від небайдужих запоріжців. Зокрема, є потреба в тканині для маскувальних сіток.

Сітки дуже необхідні та важливі для маскування позицій і техніки від ворогів. Зі зміною сезону нашим військовим терміново потрібні нові сітки яскраво-зеленого кольору.

Щоб плести сітки для літнього сезону волонтерам необхідна яскраво-зелена тканина. Якщо у вас вдома є непотрібні речі зеленого кольору, ви можете принести її волонтерам. З них будуть плести сітки для українських військових.

Тканину для маскувальних сіток можна приносити з понеділка по суботу в Запорізький обласний центр молоді по вул. Патріотична, 49. Волонтери працюють там з 10:30 до 17:00.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що мелітопольський спортсмен-ентузіаст організував волонтерську допомогу для тисяч людей.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запорізькі волонтери плетуть для військових маскувальні сітки на літній сезон — потрібна тканина появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-volonteri-pletut-dlya-viyskovih-maskuvalni-sitki-na-litniy-sezon-potribna-tkanina

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top