Запорізькі захисники завдали суттєвих втрат російським окупантам

За інформацією з вищого штабу Сил оборони  України захисники Запорізької області за вчорашню добу, 23 березня, завдали суттєвих втрат російським окупантам.

Як повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації, знищено 18 військовослужбовців російської федерації, один бронетранспортер, 8 одиниць автомобільної техніки, 2 самохідні гаубиці «Мста-С» та дві 122-мм гаубиці Д-30.Окрім того взято у полон двох військовослужбовців російської федерації.

Ворог, розуміючи що на суші успіху в нього немає, переходить до терористичних дій з метою залякати місцеве населення.

Загарбники продовжують проводити заходи з організації прихованої підготовки проведення «виборів» в органи місцевої влади задля створення проросійських адміністрацій на окупованих територіях Запорізької області. Окупанти погрожують та застосовують фізичний тиск по відношенню до представників українських легітимних органів місцевої влади, їхніх сімей та близьких.

Оріхівська громада: Села Копані, Мирне і Нестерянка є тимчасово окупованими. Там  відсутня електрика, вода, пошкоджені газові лінії, проблеми с харчами. Окупанти не пропускають у села гуманітарну допомогу.  Усі магазини та фермерські господарства розграбовані, на підприємстві ТАТІС, яке займається сільськогосподарською діяльністю, через відсутність світла може статися екологічна катастрофа. За інформацією із сіл, окупанти виганяють людей із укриттів та використовують їх  задля своїх потреб. Військові агресора руйнують будинки мирних мешканців та не дозволяють будь-які контакти з рідними з інших міст.

Читайте також: Міжнародна організація «Лікарі без кордонів» допоможе Запоріжжю

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут) https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/zaporizki-zakhysnyky-zavdaly-suttievykh-vtrat-rosiy-skym-okupantam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top