Запорізькі землевласники можуть розраховувати на відшкодування збитків від дій рашистів

Мінагрополітики України розробило Методику визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду України внаслідок збройної агресії російської федерації.

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Запорізької ОВА, велика частина земель, зокрема сільськогосподарського призначення, з меліоративною інфраструктурою, зазнали значних пошкоджень, а їхні власники та користувачі — збитків.

Це все має бути відшкодовано у повній мірі, включаючи не тільки фактичні втрати, а й упущену вигоду. Особливо постраждали від дій загарбників з півничного мордору фермери та землевласники Запорізького краю.

Відповідно до Методики при розрахунку шкоди та збитків будуть враховуватись витрати на рекультивацію земель; збитки власникам (землекористувачам) земельних ділянок сільськогосподарського призначення; витрати на відновлення меліоративних площ; витрати на розмінування тощо.

Більш детальна інформація за посиланням: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE37922.html

Источник: https://forpost.media/vijna/zaporizki-zemlevlasnyky-mozhut-rozrakhovuvaty-na-vidshkoduvannia-zbytkiv-vid-diy-rashystiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top