Запорізьких абітурієнтів дивують віртуальною реальністю та млинцями

У Запоріжжі продовжує працювати Ярмарок освіти

З 8 по 10 листопада в Запоріжжі у Виставковому центрі «Козак-Палац» проходить Ярмарок освіти. Абітурієнти і не тільки вони, як писала «Индустриалка», можуть знайти там багато корисного.

Деякі навчальні заклади привертали увагу не тільки змістовною частиною, але креативними моментами. Так, Мелітопольське училище культури влаштувало біля свого стенду виступ «вуличних» музикантів і танцюристів. Поруч стояла валіза для грошей. Але музиканти грошей не брали. Навпаки — роздавали буклети про училище, які лежали у валізі.

Ярмарок освіти

Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей випікав млинці.

Ярмарок освіти

Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту пропонував сфотографуватися в образі помічника машиніста і провідника.

Ярмарок освіти

Запорізький професійний ліцей сервісу та вище професійне училище моди і стилю робили зачіски. А також демонстрували інші грані умінь своїх учнів.

Ярмарок освіти

Класичний приватний університет облаштував красиву зону з квітами.

Ярмарок освіти

Запорізький національний університет встановив оригінальну лавку з «олівців» і величезний студентський квиток.

Ярмарок освіти

Але найбільш вражаюча, на мій погляд, ефектна презентація була у Запорізького національного технічного університету. Біля стенду кафедри дизайну створювали малюнки на мольбертах і демонстрували макети велосипеда і мотоцикла.

Ярмарок освіти

А ЗНТУ спільно зі школою робототехніки «Вперед у майбутнє» та загальноосвітньою школою № 5 показали різноманітних роботів. Загальний захват викликав А2Р2 з «Зоряних воєн», який їздив між відвідувачів. А на відкритті виставки по «Козак-Палацу» розгулювали молоді люди в костюмах Штурмовика і Дарта Вейдера. Ще одна «фішка» цієї локації — окуляри віртуальної реальності, які безкоштовно можуть приміряти всі бажаючі. І опинитися або в грі, або в справжній лабораторії.

Приходьте!

Час роботи Ярмарку освіти: 9 листопада до 17.00, 10 листопада з 10.00 до 15.00.

Вхід безкоштовний.

Читайте також: Запорізькі школярі отримають президентські стипендії.

Фото Олександра Прілепи

Источник: http://iz.com.ua/kultura/zaporizkih-abituriyentiv-divuyut-virtualnoyu-realnistyu-ta-mlintsyami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top