Запорізьких алергіків закликають писати листи міському голові

Період цвітіння амброзії та бур’янів — традиційно важкий для запоріжців. Люди страждають від задухи та інших проявів алергії. вона несподівано може проявитися навіть у людини, яка раніше з таким не стикалася. Екоактивісти закликають містян до нових дій задля боротьби з карантинними рослинами.

Так, у соцмережах з’явився допис Миколи Ралика, екоактивіста, який особисто оголосив боротьбу амброзії. Чоловік закликає усіх тих, хто страждає в період цвітіння карантинних рослин і знає місця де існують зарості таких рослин, писати листи на міського голову Володимира Буряка. Таким чином хочуть добитися, щоб міський голова назвав чиновників, які несуть відповідальність за боротьбу з цими рослинами. Пропонують навіть звільняти людей, які халатно ставляться до своєї роботи й допускають поширення амброзії.

Алергики сплять погано через задуху? А посадовці, котрі їм ту задуху створили сплять добре.
Запоріжці вирішили вирівняти ситуацію. Більш як 80 запоріжців починають писати скарги меру з вимогою знайти тих, хто мав забезпечити відсутність амброзії і звільнити їх через нездатність до роботи і закликати городян писати такі ж звернення, якщо бачуть зарослі амброзії в місті.
Листи можна направити меру на елелектронну пошту zvern@zp.gov.ua .
Текст такий: Запорізькому міському голові
Буряку В.В.
Скарга
Я хворію на алергію до амброзії. (або моя дитина/чоловік/дружина/мама/батько/… хворіє на алергію до амброзії ).
На сьогоднішній день в такому то місці( можна вказати координати на карті, наприклад 47.877947, 35.069804, або адресу, наприклад територія між Електрозаводською,3 і кругом перед Дніпровською районною адміністрацією, або скрін карти з поміченим місцем росту амброзії) є зарості бур’янів з амброзією висотою до 1 м.(або покошені місяць назад , але зараз вони відросли і амброзія цвіте). Це спричиняє більші страждання через близькість амброзії.
Прошу визначити: який саме посадовець в місцевій владі повинен був забезпечити ліквідацію амброзії на даній території: мав купити послуги з ліквідації амброзії,
виписати протокол про порушення правил благоустрою на відповідальну особу,
подати в суд з метою примусу виконати правила благоустрою,
подати бюджетний запит на виділення коштів для ліквідації амброзії на даній ділянці,
тощо.
Прошу цього посадовця звільнити з роботи у зв’язку з невідповідністю займаній посаді, тому що він не зміг забезпечити відсутність амброзії в цьому місці, або хоча б своєчасний покос, щоб мінімізувати кількість пилку амброзії і її насіння.
Відповідь про вжиті заходи прошу надати мені на мою електронну адресу.
дата
ПІБ (повне)
адреса проживання
номер телефону В електронному листі підпис не потрібен, досить повного ПІБ.
У відповідь люди очікують отримати відписку, в кращому разі дійсно звільнять когось, кого давно вже хотіли звільнити.
Але велика кількість скарг може заставити владу відповідальніше віднестися до здоров’я людей і таки знищити амброзію в місті.
Тому запоріжці хочуть добитися максимальної кількості аналогічних письмових вимог у мерію. Такі методи боротьби в декого викликають сумніви, однак сам екоактивіст вважає, що це дозволить звернути увагу на проблему.

Читайте також: На курорті в Запорізькій області презентували новий арт-об’єкт, — ФОТО

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/zaporizkykh-alerhikiv-zaklykaiut-pysaty-lysty-miskomu-holovi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top