Запорізькій аварійно-рятувальній службі «Кобра» передали потужні генератори

Міжнародна спільнота продовжує підтримувати Запоріжжя

Завдяки допомозі наших міжнародних партнерів місто отримало потужні дизельну машину-генератор та електрогенератор. Їх нам надіслали від свого підприємства генеральний директор Пошти Люксембурга Клод Штрассер та віце-директор Пошти Люксембурга Гастон Боненбергер. Про це на своєму офіційному телеграм-каналі повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

«Сьогодні ми передали отримані агрегати комунальній спеціальній воєнізованій аварійно-рятувальній службі «Кобра». Тепер ці генератори допомагатимуть забезпечувати безперебійну роботу служби в екстрених ситуаціях, — йдеться у повідомленні. — Хочу висловити подяку «Комітету медичної допомоги у Закарпатті», зокрема його директору Наталі Кабацій та координатору Надії Данч, а також волонтеру Микиті Єсипенко за сприяння в отриманні такої допомоги та за доставку генераторів до нашого міста.

«Індустріалка» повідомляла, що запорізькі поліцейські вже несуть службу в бронежилетах, які передав їм комбінат “Запоріжсталь”.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение Запорізькій аварійно-рятувальній службі «Кобра» передали потужні генератори появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkiy-avariyno-ryatuvalniy-sluzhbi-kobra-peredali-potuzhni-generatori

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top