Запорізький автомобільний завод буде збирати автомобілі південнокорейської компанії КІА

Зокрема, ЗАЗ займеться складанням двох моделей південнокорейської автомобілебудівної компанії КІА – Rio Sedan і кросовера Rio X.

Презентація новинок відбудеться 2 лютого в режимі онлайн, при цьому дилери вже приймають попередні замовлення на нові авто виробництва ЗАЗ. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Kia Ukraine в Facebook, пише autoportal.ua.

Однак, звідки будуть поставляти машинокомплекти для складання автомобілів на ЗАЗ – невідомо. Автозаводи у Kia є не тільки в самій Південній Кореї, а й, наприклад, в Європі (Німеччина, Словаччина), РФ, та Китаї.

Фото: autoportal.ua

Відзначимо, що з 2020 року на заводі ЗАЗ виробляються автомобілі Lada (зокрема, моделі Granta, Vesta, Largus), а також кросовер Renault Arkana. Їх також збирають з готових машинокомплектів. За минулий рік сумарно ЗАЗ зібрав трохи менше тисячі таких машин.

Читайте також: ЗАЗ буде збирати автобуси для Європи

Сообщение Запорізький автомобільний завод буде збирати автомобілі південнокорейської компанії КІА появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizkij-avtomobilnij-zavod-bude-zbirati-avtomobili-pivdennokorejskoi-kompanii-kia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top