Запорізький блогер показав світлини одного з найбільших курганів в області: фото

Мелітопольский блогер Дмитро Антифєєв розповів про один із найбільших районних курганів, який знаходиться в селі Вознесенка. Новими фотографіями дослідник пам’яток області поділився в своїх соцмережах. На знімках курган епохи бронзи (II тисячоліття до н.е.).

«У Мелітопольському районі це найбільший курган! І один з найбільших в Запорізькій області. Точні його розміри невідомі, але знаючі люди стверджують – він трохи нижче Куляб-могили (курганний могильник в Михайлівському районі висотою 11,3 м. І діаметром 130 м.) Мій дрон показав висоту 9,80 м, цей курган чимось нагадує невелику піраміду. За легендою, в Вознесенському кургані похований якийсь скіфський цар Курбас» – підписав світлини Дмитро.

Курган нагадує блогеру невелику єгипетську піраміду. Курган розташований на одній із вулиць села, з двох його боків житлові будинки, з третьої – городи, а з четвертого – дорога.

Сообщение Запорізький блогер показав світлини одного з найбільших курганів в області: фото появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkij-bloger-pokazav-svitlini-odnogo-z-najbilshih-kurganiv-v-oblasti-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top