Запорізький центр екстреної меддопомоги отримав маски для хімічного захисту

15 масок з фільтрами тепер мають «на озброєнні» медики швидкої допомоги у Запоріжжі
Засоби для захисту від хімічної атаки запорізькі медики отримали від «Українського фонду швидкого реагування». Це дасть можливість рятувати людей у випадку застосування відповідної зброї ворогом. Днями ГО «Асоціація психологічного консультування та травмотерапії передала до Запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 15 масок повнолицьових в комплекті з двома фільтрами. Вони придбані «Українським фондом швидкого реагування» IREX за підтримки Державного департаменту США.
хімічний захист — Даний хімічний захист допоможе працівникам екстреної медичної допомоги виконувати свої професійні обов’язки та рятувати життя населення нашого міста та області при можливому використанні стороною агресором хімічної зброї, — йдеться в повідомленні центру.
хімічний захист Крім того, організація має відповідну сторінку на ФБ та чат-бот, де пересічні громадяни можуть отримати інформацію щодо захисту від хімічної небезпеки. Читайте також: Ворожими обстрілами у Запорізькій області зруйновані будинки та техніка для збирання врожаю — фото Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запорізький центр екстреної меддопомоги отримав маски для хімічного захисту появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkiy-tsentr-ekstrenoyi-meddopomogi-otrimav-maski-dlya-himichnogo-zahistu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top