Запорізький депутат ініціював скасування рішення про проголошення Запоріжжя «територією без НАТО»

Депутат Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» Андрій Согорін ініціює скасування рішення міськради про проголошення Запоріжжя «територією без НАТО». Відповідний проект рішення депутат зареєстрував в міській раді.

«З подивом читаю дискусію про те нападе Путін чи не нападе. Нападе, не сумнівайтесь. Не влітку так восени, не восени так через рік, бо готувались вони давно. Остаточно свої претензії на Україну Путін сформував на Мюнхенській (а Путін любить символізм) конференції у 2008му році. До цього вони провели масштабну роботу. Приклад такої роботи я наводжу зараз. У 2006-му році Запорізька міська рада та аналогічно багато інших міст, прийняли рішення «Про проголошення території міста Запоріжжя – територією без НАТО», вже тоді формувались контури так званої «Новоросії». Мета – як мінімум показати НАТО що частина України не підтримує вступ до блоку»,– коментує Андрій Согорін.

Депутат наголошує, що пропагандисти можуть використовувати діюче рішення як виправдання російській агресії а згодом – і російського наступу на «території без НАТО».

«Це рішення підлягає негайному скасуванню, як незаконне і отже я подаю відповідний проект рішення міської ради. Не забувайте, що якщо РФ нападе на нас, то це рішення будуть показувати в російській пропаганді, для того щоб пояснити що вони захищають Запоріжжя від НАТО», – зазначає Андрій Согорін.


Нагадаємо, що цього тижня стало відомо про скасування російської мови в статусі регіональної в Запорізькій області. Таке рішення прийняв Запорізький окружний адміністративний суд.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkyy-deputat-initsiiuvav-skasuvannia-rishennia-pro-proholoshennia-zaporizhzhia-terytoriieiu-bez-nato.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top