Запорізький комбінат оштрафували на 272 гривні за порушення в роботі фільтрів

Місцевий мешканець Клименко О. поскаржився на ПАТ Запоріжсталь до Державної екологічної інспекції України. Основною причиною стали понаднормові викиди. Інспекція провела позапланову перевірку та виявила порушення у роботі фільтрів. Як результат – штраф, щоправда у розмірі 272 гривні.

Відповідь на скаргу опублікував  місцевий екоактивіст Миколай Ралик.

Так, громадянин поскаржився до Державної екологічної інспекції України ще у лютому поточного року. Інспекція провела перевірку та виявила порушення в роботі очисного обладнання.

«За виявлення порушення посадових осіб ПАТ «Запоріжсталь» притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст 79 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесено 2 постанови на загальну суму 272 грн.», — йдеться у відповіді.

Повідомляється, що було складено Акт та надано обов’язковий до виконання припис. Залишається лише сподіватись, що штраф у 272 гривні напоумить порушників.


А місцеві мешканці тим часом продовжують фіксувати надмірні викиди та дивні речовини у повітрі на свої смартфони. Ситуація в місті дійшла до того, що запоріжці буквально бачать чим дихають.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkyy-kombinat-oshtrafuvaly-na-272-hryvni-za-porushennia-v-roboti-filtriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top