Запорізький «Металург» мінімально поступився ФК «Металіст 1925» у шостому турі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" мінімально поступився ФК "Металіст 1925" у шостому турі Першої ліги

Матч «Металург» — «Металіст 1925», 12 вересня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя мінімально поступився ФК «Металіст 1925» у шостому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:2. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди при пустих трибунах.

У першому таймі обидві команди намагались реалізувати власні моменти біля чужих воріт. Відкрити рахунок вдалось харківській команді — на 36 хвилині матчу форвард «Металіста 1925» Олексій Сидоров забив гол точним ударом головою. Результат до перерви не змінився — 0:1 на користь гостей.

В другому таймі, на 70 хвилині матчу, гостям вдалось збільшити перевагу — гол за ФК «Металіст 1925» забив Владлен Юрченко. Далі обидві команди мали ще декілька моментів аби забити, одним з яким скористалась запорізька команда — на 83 хвилині пенальті реалізував півзахисник «Металурга» Данило Фальковський. Рахунок після фінального свистка — мінімальна перемога гостей 1:2.

Раніше Суспільне повідомляло, що 6 вересня міський футбольний клуб «Металург» Запоріжжя зіграв внічию з ФК «Маріуполь» у п’ятому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:1.

Володимир Шаповалов, головний тренер МФК «Металург» :

«Перший тайм грали краще, не реалізували моменти. Другий тайм був не такий, як перший, але хлопці молодці. Нам ще треба багато працювати, я так розумію, що ми працюємо правильно. Нам треба час і щоб наші керівники нас почули».

МФК «Металург» Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

• МФК «Металург» Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.
  • Після шести турів «Металург» посідає сьоме місце у турнірній таблиці, маючи в активі п’ять очок та -5 до різниці забитих і пропущених голів.