Запорізький «Металург» програв ФК «Вікторія» у другому турі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" програв ФК "Вікторія" у другому турі Першої ліги

Матч «Металург» — «Вікторія», 17 серпня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя поступився ФК «Вікторія» у другому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:3. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди «Славутич-Арена».

В першому таймі суперники обмінялись декількома небезпечними моментами, один з яких реалізували футболісти сумської команди — півзахисник Олександр Лебеденко відкрив рахунок у зустрічі — 0:1 на 39 хвилині матчу. До перерви результат залишився незмінним.

На початку другого тайму нападник запорізького клубу Олексій Буряк відквитав перевагу гостей — 1:1 на 46 хвилині матчу. Проте вже згодом форвард ФК «Вікторія» Максим Євпак знову вивів сумську команду вперед — 1:2 на 49 хвилині. А далі півзахисник Артем Рябій подвоїв перевагу гостей — 1:3 на 53 хвилині гри.

Володимир Шаповалов, головний тренер МФК «Металург». Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

До фінального свистка рахунок на табло не змінився — «Металург» зазнав першої поразки в сезоні.

Володимир Шаповалов, головний тренер МФК «Металург» :

«Нам не вистачило двох ключових гравців, які були травмовані чи дискваліфіковані в минулому матчі. Це повпливало на рахунок матчу. Проведемо розбір гри — проаналізуємо та зробимо висновки».

Раніше Суспільне повідомляло, що 9 серпня, міський футбольний клуб «Металург» Запоріжжя мінімально (1:0) обіграв ФК «Кремінь» у першому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди «Славутич-Арена».

МФК «Металург» Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

МФК «Металург» Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.

Після двох турів «Металург» посідає четверте місце у турнірній таблиці, маючи в активі три очки та -1 до різниці забитих і пропущених голів.