Запорізький «Металург» вдома мінімально обіграв ФК «Кремінь» у першому матчі сезону Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" вдома мінімально обіграв ФК "Кремінь" у першому матчі сезону Першої ліги

Матч «Металург» — «Кремінь», 9 серпня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Сьогодні, 9 серпня, міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя мінімально (1:0) обіграв ФК «Кремінь» у першому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди «Славутич-Арена».

Про це повідомили в пресслужбі МФК «Металург» Запоріжжя.

На початку гри «Металург» відкрив рахунок зусиллями 20-річного півзахисника Дмитра Іродовського — 1:0 на 17-й хвилині матчу.

Далі суперники обмінялись декількома небезпечними моментами, а вже на 30-й хвилині арбітр вилучив захисника запорізької команди Сергія Палюха, внаслідок чого «Металург» догравав більшість матчу вдесятьох. Результат до перерви — 1:0.

В другому таймі футболісти ФК «Кремінь» намагались реалізувати чисельну перевагу та зрівняти рахунок. «Металург», захищаючись низьким блоком, декілька разів спробував вибігти у контратаки.

В підсумку, обидві команди не змогли забити до перерви, тож фінальний результат матчу — 1:0 на користь запорізького клубу.

Гра відбулась без глядачів та з перервами на повітряні тривоги.

МФК «Металург» Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

МФК «Металург» Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.

Після першого туру «Металург» посідає перше місце у турнірній таблиці, маючи в активі три очки та +1 до різниці забитих і пропущених голів.

Турнірна таблиця групи Б Першої ліги ПФЛ сезону 24/25. Скриншот з сайту ПФЛ

Раніше Суспільне повідомляло, що запорізький футбольний клуб «Металург» розформував другу команду «Металург-2» у зв’язку зі зменшенням фінансування. Також прийнято рішення знятись з участі в чемпіонаті України серед клубів Другої ліги.