Запорізький «Металург» зіграв внічию з ФК «Полтава» в четвертому турі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" зіграв внічию з ФК "Полтава" в четвертому турі Першої ліги

Матч «Металург» — «Полтава», 31 серпня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Вчора, 31 серпня, міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя зіграв внічию з ФК «Полтава» у четвертому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 0:0. Матч відбувся на стадіоні запорізької команди при пустих трибунах.

Перший тайм проходив за переваги «Металурга» у володінні та кількості гольових моментів, однак запорізькій команді не вдалось реалізувати створені нагоди. «Полтава» теж не зуміла відкрити рахунок в зустрічі. Тож результат до перерви — 0:0.

В другому таймі обом командам не вдалось реалізувати нечисленні моменти. Рахунок після фінального свистка — безгольові 0:0.

Для «Металурга» це третій домашній матч сезону Першої ліги. Вдома запорізька команда вже встигла по одному разу виграти, програти та зіграти внічию.

Володимир Шаповалов, головний тренер МФК «Металург» :

«В першому таймі ми мали перевагу, створили декілька гольових моментів. Не вистачило майстерності забити гол. Другий тайм був рівний. В цілому, результатом ми задоволені».

Раніше Суспільне повідомляло, що 26 серпня «Металург» Запоріжжя поступився ФК «Кудрівка» у третьому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 0:3.

МФК «Металург» Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

• МФК «Металург» Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.
  • Після чотирьох турів «Металург» посідає шосте місце у турнірній таблиці, маючи в активі чотири очки та -4 до різниці забитих і пропущених голів.