Запорізький «Мотор» виграв «Хмельницький» у третьому турі Суперліги з гандболу

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Матч ГК «Мотор» проти ГК «Хмельницький». ФГУ

Гандбольний клуб (ГК) «Мотор» Запоріжжя виграв у третьому турі чоловічої Суперліги України. Запорізька команда впевнено здолала ГК «Хмельницький» (38:12).

Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомили в пресслужбі Федерації гандболу України.

Зазначається, що матч проходив в Броварах на Київщині. Найрезультативнішим у складі запорізької команди став лівий крайній та розігруючий Захар Денисов — спортсмен відзначився дев’ятьма голами.

Захар Денисов в шестиметровій зоні суперника «Мотора». ФГУ

Після двох матчі першого туру Суперліги, «Мотор» очолює турнірну таблицю з 6 очками (таку кількість наводить ФГУ) та найкращою в турнірі різницею забитих та пропущених.

Більше про запорізький Мотор

За підсумками минулого сезону чемпіонату України, «Мотор» кваліфікувався до Європейського кубка з гандболу. У відбірковій стадії команда стартує з другого раунду проти четвертої топкоманди чемпіонату Люксембургу «Еш».

Другий раунд чоловічого Європейського кубка розпочнеться з перших матчів 19-20 жовтня. Вирішальні зустрічі проведуть за тиждень, 26-27 жовтня. Переможці пар вийдуть до третього раунду відбору та позмагаються за місце в першому етапі основної сітки — 1/8 фіналу, що стартує у 2025 році.

Читати ще

Читати ще Запорізький «Мотор» впевнено виграв два матчі першого туру Суперліги з гандболу