Запорізький муніципальний театр танцю відродив виставу за мотивами драми-феєрії Лесі Українки

Неподалік від Запорізького дуба артисти муніципального театру танцю готуються до виступу. Ми встигли потрапити на репетицію ландшафтної хореографічної вистави «Лісова пісня». Вже скоро актори одягнуть яскраві колоритні костюми. І хоча ця вистава існує в репертуарі театру вже сім років, нині вона отримала друге життя. Це стало можливим завдяки перемозі театру в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто». На 42 тисячі гривень гранту придбали нові костюми, освітлення, облаштували сценічний майданчик, а також безкоштовне підвезення глядачів до локації.

В оновленій постановці «Лісової пісні» задіяні 18 артистів балету. Історію українських Ромео і Джульєтти – Лукаша і Мавки – на сцені свого часу втілила режисер Світлана Лебедєва. Цього разу з акторами працював Андрій Романов. Своїм головним завданням вважає показати в природніх умовах всю складність відносин людини і природи.

Головного героя – простого сільського хлопця Лукаша, зачарованого Мавкою, вперше зіграв артист театру Денис Коцюбинський.»

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizkij-munitsipalnij-teatr-tantsyu-vidrodiv-vistavu-za-motivami-drami-feyeriyi-lesi-ukrayinki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top