Запорізький національний університет оновив експозицію свого музею — фото

На музейній мапі Запорізької області – новий «експонат»

Унікальні документи, аудіо-, кіно- і фото-матеріали в музичному супроводі відтворюють етапи розвитку вищого навчального закладу, його перемоги і драматичні сторінки історії.

На музейній мапі Запорізької області – новий «експонат»

Оглянувши історію закладу з 1912 року, голова Запорізької обласної ради Олена Жук оцінила ідею адміністрації ЗНУ розпочинати навчання студентів-першокурсників з відвідування музейної зали.

-Сподіваюсь, студенти першого курсу Запорізького національного університету, які доторкнуться до візуалізованої історії закладу, стануть його патріотами назавжди, — наголосила Олена Жук, побажавши музею побільше відвідувачів і зростання цікавих експонатів.

На музейній мапі Запорізької області – новий «експонат»

Над оновленням експозиції впродовж року працювала спеціально створена експертна група. Деякі експонати довелось купувати на аукціонах, розшукувати в архівах. Тут можна побачити навіть 3D-моделі, надруковані студентами факультету математики на 3D-принтері.

-Цей музей стане осердям для викладачів і студентів. А, крім того, імпульсом для розвитку всього навчального закладу з багатою історією, — сказав ректор ЗНУ Микола Фролов.

Своїми спогадами про цікаві події в житті ЗНУ поділилась завідувач кафедри українознавства, кандидат філологічних наук, депутат Запорізької обласної ради Ольга Стадніченко.

В рамках робочої поїдки до Запорізького національного університету, голова Запорізької обласної ради Олена Жук і її заступник Геннадій Фукс привітали жіночу команду «Орбіта – ЗНУ – ЗОДЮСШ» з 3-м місцем в Суперлізі України з волейболу.  Про це повідомляє відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

Читайте також: В уникальном месте Запорожской области звучала опера — фото

Сообщение Запорізький національний університет оновив експозицію свого музею — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkiy-natsionalniy-universitet-onoviv-ekspozitsiyu-svogo-muzeyu-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top