Запорізький осередок «Європейської Солідарності» відвідав партійний з’їзд у Києві 

«Європейська Солідарність» — сучасна проєвропейська партія України з прозорим членством, націлена на розвиток та розбудову країни.

Вчора, 7 червня, в Києві відбувся черговий з’їзд партії «Європейська Солідарність». Більше тисячі учасників з усієї країни зібралися на Арт-заводі Платформа. На з’їзді підіймалась низка питань внутрішньої та зовнішньої політики України, питання політв’язнів, корупції у владі та боротьби з нею.

Головні цілі партії залишаються незмінними — розвиток та розбудова України, добробут українців та євроінтеграція усіх аспектів життєдіяльності нашої країни. Надважливим лишається питання боротьби з країною-агрессором та підтримка української армії.

Запорізький осередок «Європейської Солідарності» відвідав з’їзд. Наші депутати всіх рівнів працюють над  вирішенням та просуванням усіх питань, які партія вважає першочерговими. Адже наш регіон є унікальним: ми прифронтова область і ми — колиска української незалежності. Відвідавши з’їзд, запорізькі депутати, привезли низку нових ідей, натхнення та наснагу для подальшої щоденної праці на благо розвитку Запорізького краю.

Читайте також: Запорізький нардеп фактично вкрав чужу роботу

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/zaporizkyy-oseredok-yevropeyskoi-solidarnosti-vidvidav-partiynyy-z-izd-u-kyievi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top