Запорізький “прокурор”-депутат продовжує декларувати мільйонні подарунки від бабусі

Владислав Куценко в грудні 2020 року став заступником голови Запорізької обласної ради. Чоловік балотувався від ВО “Батьківщина”. Владиславом пишається вся родина: усі виставляють фото й публікації за його участю на своїх сторінках у соціальних мережах: і мама, й дружина, й бабуся дружини… На своїй же сторінці чоловік особисте життя не афішує, демонструє суто робочі моменти.

До цього чоловік начебто працював у Верховній Раді та в Генеральній прокуратурі. Але якщо вірити його деклараціям, то офіційно він працював лише у Генеральній прокуратурі, звідти пішов у декрет.

Можливо, у Верховній Раді Куценко й встиг попрацювати у 2020 році, але декларацію за цей рік ще не подав.

Втім, усе по черзі.

Владислав Ігорьович Куценко (1982 року народження), одружений, має сина та доньку. Вся родина офіційно відображена в документі на сайті НАЗК. До дружини Віри ми повернемося пізніше, а поки що розглянемо декларацію депутата.

Здавалося б, щоденно ЗМІ обробляють десятки гігабайт інформації, у тому числі декларації, здивувати вже не може нічого. Але ні, декларація родини Куценків таки вражає.

Пан Куценко із родиною мешкають у квартирі, яку позичили в батьків глави сімейства. У його дружини при цьому є 2 гектари землі, а її бабуся дає онуці в користування будинок та присадибну ділянку.

У старенької є ще й недобудований гараж, яким також користується молода родина.

Пану Куценку є що ставити до гаража. Це дві автівки: легковик Мерседес та позашляховик КІА. Перший пан депутат купив у 2018 році, а позашляховик заможна бабуся дружини Владислава придбала у 2019 році. Коштують автівки в сумі майже три мільйони гривень.

До речі, в дружини пана Куценка була власна автівка до 2018 року. Але раптом пані Віра продала авто і в той же день отримала право користування ним. Подальша доля автівки – невідома.

З доходами у Владислава Куценка щось зовсім сумно. Заробітну плату за основним місцем роботи в Генеральній прокуратурі у 2019 році він зовсім не отримував, але вказав зарплатню в Запорізькій “Політехніці”, як зарплатню за сумісництвом. У 2018 році він отримав 29,6 тисячі гривень від Генеральної прокуратури та 13 тисяч гривень від “Політехніки”.

Його дружина отримувала якісь гроші за основним місцем роботи у 2019 році, хоча ще з 2018 року знаходиться у декретній відпустці. А до неї, у 2017 році в декретну відпустку ходив і сам Владислав Куценко. Це був його хитрий трюк – щоб не звільнили. Згідно з Трудовим кодексом того, хто пішов у декретну відпустку мусять “тримати” та ще й сплачувати декретні гроші.

Про це відкрито писав тоді Генеральний прокурор Юрій Луценко.

За два роки бабуся дружини пана Куценка двічі дарувала молодому подружжю більш ніж по мільйону гривень. Загалом сума вже понад 2,5 мільйони гривень.

У 2019 році Віра Куценко продала рухоме майно з 135 тисяч гривень. Що саме вона продала – невідомо, адже в попередніх деклараціях пана Куценка така сума серед рухомого майна не фігурує.

Дохід за 2019 рік:


Дохід за 2018 рік:

У родини є готівкові кошти. У порівнянні з 2018 роком суми змінилися – пан Владислав витратив 60 тисяч гривень готівки та більше тисячі доларів. А в його дружини з’явилось ще майже 50 тисяч доларів готівкою.


Отакі статки має родина.

На початку публікації ми обіцяли повернутися до дружини пана Владислава Куценка – Віри Куценко.

Віра Куценко у соцмережах зареєстрована, як Віра Перетятко. Тут вона не соромиться виставляти фото коштовних подарунків, мабуть від коханого.

Наприклад, ось цей масивний комплект із золота:

Фото: Віра Перетятко

Фото: Віра Перетятко

Він же, тільки вже на Вірі, яка позує за кермом родинного Мерседеса:

Фото: Віра Перетятко

До речі, у далекому 2017 році, пані Віра стала запорізьким ньюзмейкером. Вона зі старшим, і тоді ще єдиним, сином прийшла в салон ортопедичного взуття, де між нею та директторкою виникла сварка, через те, що дитина гучно плакала. Тоді про це писали майже усі запорізькі ЗМІ. Тоді ім’я жінки ніхто не пов’язав із чоловіком-прокурором.

Вже зовсім скоро почнуть з’являтися нові декларації посадовців за 2020 рік. Тож вже найближчим часом ми побачимо, що пан Владислав Куценко разом із дружиною Вірою задекларують за минулий рік. І чи продовжить їхня бабуся дарувати їм мільйони.

Читайте також: Безвісти зниклу в Запоріжжі жінку, яка страждала втратою пам’яті знайшли, але мертвою

Сообщение Запорізький “прокурор”-депутат продовжує декларувати мільйонні подарунки від бабусі появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkij-prokuror-deputat-prodovzhuie-deklaruvati-miljonni-podarunki-vid-babusi-2.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top