Запорізький районний суд обирає міру запобіжного заходу для чоловіка, що облив матір своїх дітей окропом

Автор: facebook.com/ Злата Некрасова

Сьогодні в Запоріжжі обирають міру запобіжного заходу для чоловіка, який умисне облив свою співмешканку і матір двох спільних діток окропом. Про це пише сайт Заноза, посилаючись на інформацію з правоохоронних органів.

«Вчиняючи злочин чоловік діяв з особливою жорстокістю – коли жінка спала він намагався залити кип’ячу воду їй до рота, а коли Анастасія підвелася він вилив їй на обличчя, груди та руки воду з каструлі й помчав на кухню за іншою. Це трапилося надранок, зловмисник заздалегідь підготувався до злочину. Так розповідає постраждала, яка кілька днів знаходилася у важкому стані, а сьогодні вже може говорити. Жінка навіть звернулася до запоріжців зі словами подяки за підтримку. Завтра Анастасії планують провести операцію.

ЇЇ кривдник декілька днів переховувався від правосуддя, а його мати вимагала від Анастасії забрати заяву з поліції. Втім, нещодавно чоловіка затримали, він свою провину заперечує, каже, що нещастя трапилося зовсім випадково.

Читайте по темі:»В Анастасії, яку чоловік облив окропом завтра операція, запорізькі волонтери просять про допомогу – відео

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkij-rajonnij-sud-obiraie-miru-zapobizhnogo-zahodu-dlja-cholovika-shho-obliv-matir-svoih-ditej-okropom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top