Запорізький реабілітаційний центр відділення дітей з інвалідністю отримало 30 ліжок та 30 матраців

Сьогодні відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Комунарського району отримало гуманітарну допомогу у вигляді 30 ліжок та 30 матраців, що дасть можливість покращити матеріально-технічне оснащення відділення та умови перебування його відвідувачів. Про це повідомляє пресслужба Запорізької міськради.

Послуги надаються дітям за рахунок бюджету Запоріжжя, тобто коштів громади міста як за індивідуальним графіком відвідування фахівців, так і в групах: ранньої соціальної реабілітації, денного догляду.

Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Комунарського району  надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання або у приміщенні установи.

Всього у структурі територіального центру діє 8 відділень соціальної допомоги вдома, 6 відділень денного перебування та 7 відділень комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, геріатричний стаціонар, центр реінтеграції бездомних осіб.

Читайте також: Запорізькі інспектори перевірили у яких умовах працюють постачальники шкільник харчів 

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/zaporizkyy-reabilitatsiynyy-tsentr-viddilennia-ditey-z-invalidnistiu-otrymalo-30-lizhok-ta-30-matratsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top