На сторінці Запорізького театру «СВіЯ» – вітання випускників студії із вступом до вищих навчальних закладів України.

Це актриса та режисерка кількох вистав рідного закладу Орися Процик. Нині вона студентка Київського національного університету театру і кіно імені Карпенка-Карого. Спеціальність – режисура театру ляльок [бюджет, найвищий бал].
Це Марія Тарасенко. Її вибір – Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Стравінського у місті Луцьк. Обрана спеціальність – «Видовищно-театралізовані заходи», бюджет.
Це ВІікторія Чорна, яка вступила до Київського національного університету театру і кіно імені Карпенка-Карого на спеціальність актриса театру ляльок, на контракт. Той же виш обрали Марія Паламар та Аріна Кір’якова, поступивши на спеціальність актриса театру і кіно, на контракт.
До Київського національного університету культури і мистецтв вступила Ярослава Жарко, на спеціальність – акторське мистецтво кіно і телебачення, бюджет. Реалізувалася й мрія Поліни Сиротенко – із вступом в довгоомріяний Київський національний лінгвістичний університет на спеціальність «Японська мова і література та переклад»
Бажаємо молоді успіхів у навчанні та доброї творчої долі.
Сообщение Запорізький театр «СВіЯ» повідомляє про творчу долю своїх випускників появились сначала на Газета МИГ.