Запорізький військовий госпіталь отримав сучасне медобладнання

Вартість комплексу обладнання та хірургічних інструментів для операційного блоку приблизно 2,5 мільйона гривень.

Лікарня отримала систему киснепостачання, апарат для анестезії, відеоларингоскоп, апарат підігріву крові та інфузійних розчинів, апарат BIS-моніторингу, високочастотний електрохірургічний апарат, електрокардіограф та кисневий концентратор. Перелік медичної техніки для госпіталю був визначений відповідно до потреб закладу, а також у координації з Міністерством охорони здоров’я України.

«Наші медики – справжні герої, які щоденно ведуть боротьбу за життя тисяч українців, що стали жертвами цієї війни. Як і у військових, у них свій фронт, зі своїми викликами та подвигами. Компанія Метінвест докладає максимальних зусиль, аби підтримати лікарів у боротьбі за порятунок життів», – зазначив голова Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Додатково для забезпечення потреб госпіталю «Запоріжсталь» Групи Метінвест в координації Фондом Ріната Ахметова у рамках гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» передав матеріали для комплектування операційних: стерильні інструменти, перев’язочні та шовні матеріали та предмети індивідуального захисту лікарів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizkij-vijskovij-gospital-otrimav-suchasne-medobladnannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizkij-vijskovij-gospital-otrimav-suchasne-medobladnannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top