Запорізький захисник побив рекорд і виборов золоту медаль з пауерліфтингу на змаганнях «Ігри Воїнів»

Лейтенант окремого батальйону територіальної оборони Євген Олексенко з міста Запоріжжя отримав золоту медаль з пауерліфтингу на міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games Про це повідомляє 061 за результатами змагань. Євген Олексенко є неодноразовим чемпіоном Warrior Games, посідає місце в трійці найсильніших українських спортсменів-важковаговиків. Цього року він сам себе перевершив і здобув перемогу у категорії 107+ кг з результатом 210 кг, та побив рекорд 200 кг у попередніх Іграх Воїнів. Warrior Games ndash; це щорічна спортивна подія, яка відбувається з 2010 року і вшановує стійкість і відданість поранених і травмованих військовослужбовців та ветеранів. Сотні спортсменів змагаються з адаптивних видів спорту: стрільба з луку, кульова стрільба, веслування на тренажері, пауерліфтинг, легка атлетика, баскетбол на візках та волейбол сидячи. Цьогоріч змагання відбуваються з 19 по 28 серпня а Всесвітньому курорті Уолта Діснея в Орландо, штату Флорида. Через війну в Україні збірна проводила свої тренування у Великій Британії. Раніше ми писали про те, що запорізький захисник та чемпіон Warrior Games зустрівся з Борисом Джонсоном і подякував йому за підтримку У 2021 році у Києві на Warrior Games ("Ігри воїнів") Олексенко став чемпіоном з пауерліфтингу у ваговій категорії понад 107 кілограмів з результатом у 190 кілограмів, а також здобув перемогу у категорії 6.0 з показником 9 метрів 46 сантиметрів по штовханню ядра у положенні сидячи. Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області