Запорізьким школам передали корисні подарунки

Комбінат «Запоріжсталь» привітав підшефні школи із Днем вчителя

На комбінаті «Запоріжсталь» діє програма співпраці з навчальними закладами міста. В її рамках підприємство допомагає підшефним школам із закупівлею шкільного обладнання, ремонтами приміщень та організацією безпечного і сучасного навчального простору.

За традицією до Дня вчителя представники «Запоріжсталі» приїжджають до шкіл із подарунками. Цього року з огляду на пандемію коронавірусу, навчальним закладам передали засоби захисту для вчителів: медичні маски та щитки. Корисний подарунок отримала і школа № 52 у Шевченківському районі.

Запорізьким школам передали корисні подарунки

У цьому закладі навчаються 700 дітей. В школі працює 50 педагогів та 20 співробітників технічної сфери. Під час перерв всі мають дотримуватися карантинних вимог.

— У кожного є графік, де зазначений час, коли вони мають приходити, через який вхід заходити до школи. На входах ми облаштували куточки, де працівники та діти обробляють руки антисептиками, — розповідає директор школи № 52 Світлана Шендрик. — Маски нам дуже потрібні. Батьки забезпечують дітей масками, але діти є діти: хтось забув маску, хтось її порвав. Це досить суттєва допомога для нас.

директор школи № 52 Світлана Шендрик

Загалом, засоби захисту для вчителів комбінат «Запоріжсталь» передав п’яти навчальним закладам. Кожна школа отримала 100 масок та 20 захисних щитків.

— Враховуючи те, що зараз в Україні пандемія коронавірусу, звісно, ми подарували вчителям засоби захисту. Я впевнений, що захисні маски та щитки — знадобляться зараз, як ніколи. І в школі їх будуть використовувати за призначенням, — зазначив начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський

За словами педагогів, школа № 52 завжди рада допомозі комбінату «Запоріжсталь». Адже, не завжди у закладу є можливість придбати все необхідне самостійно.

Нагадаємо, сьогодні засоби індивідуального захисту передали і вчителям школи № 100.

Як раніше писала «Индустриалка», комбінат «Запоріжсталь» допомагає 28 запорізьким школам міського та обласного підпорядкування.

Читайте також: Через карантин у Запорізькій області не вистачає донорської крові

Сообщение Запорізьким школам передали корисні подарунки появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkim-shkolam-peredali-korisni-podarunki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top