Запорізький «Металург» обіграв свого суперника з рахунком 6-0

Про це повідомляє прес-служба запорізького клубу.

Гра проходила в рамках 25-го туру Чемпіонату України (Друга ліга).

Далі глядачі «Славутич-Арени» побачили дальній удар капітана команди — Дьяченко та невдалу спробу Олійника забити зі штрафного. Здавалося, гості нарешті зможуть видихнути після серії атак, але не в цей день. На 27-й хвилині те, що не вийшло у Зейналова, з лишком пройшло у Воронченко — м’яч полетів прямо в порожні ворота — 2: 0.

Єдиний неприємний епізод першої половини — це розсічення голови Олійника. У другому матчі поспіль Дмитро діє на вістрі, але в цей раз змушений був покинути поле без забитого м’яча. У свою чергу Юрій Сачко, який вийшов на заміну, зможе помститися за партнера, проте вже у другому таймі.

У перерві головний тренер «Нікополя» Георгій Варжеленко зробив відразу дві заміни в надії додати атакуючої свіжості. Той самої єдиний супершанс гості створили через неповних десять хвилин гри, але Ігор Варцаба зумів виручити. Цей тривожний момент біля своїх воріт перемкнув футболістів «Металурга» на атакуючий лад. Господарі в буквальному сенсі прокотилися по супернику.

Шлях до розгрому відкрив Юрій Сачко. Йому залишалося влучити в порожні ворота, з чим він звичайно ж впорався без проблем — 3: 0. «Металурги» продовжували домінувати. Підсумком масованого наступу стало четвертий гол Олександра Матвєєва, який влучив у ціль після навісу з кутового. А добивали противника Євген Корох, який зіграв як справжній форвард і Євген Подлепенец, розібравшись здавалося вже в безнадійній ситуації. 6:0 — сама впевнена перемога «Металурга» у Другій лізі.

Вся лідируюча трійка чемпіонату синхронно отримала плюс три очки за підсумком 23 туру. Особливо важливий результат для «Гірника», який на виїзді мінімально здолав «Мир» і зберіг за собою другу сходинку. «Металург» продовжує погоню за криворізьким клубом і в наступний раз зіграє так само на «Славутич-Арені» 16 травня проти одеської «Реал Фарм».