Запорізький «Металург» програв головному конкуренту і практично втратив шанси продлжать боротьбу за перше місце

Переможна серія «Металурга» з шести матчів додавала оптимізму запорізьким уболівальникам напередодні зустрічі з лідером чемпіонату. Однак «Кремінь» на домашньому стадіоні зробили ставку на швидкий гол, що могло трапитися вже на 44-й секунді. Рикошет від Олександра Капіленко всього лише відстрочив взяття воріт. Після розіграшу кутового м’яч опинився в ногах Дмитра Ентіна. Він встиг розвернутися в чужій штрафній і завдати точного удару — 1: 0.

«Кремінь» спробував швидко подвоїти перевагу. Передача з флангу знайшла голову Владислава Сидоренко, і він був близький, щоб потрапити в нижній кут. Через кілька хвилин господарі таки забили другий гол. Олександр Сафонов виконав так виконав. Ігор Варцаба не встиг зреагувати на сильний удар в дальній кут — 2:0.

Після другого пропущеного м’яча акценти змістилися. «Металург» почав діяти сміливіше, заробивши до 20-й хвилині небезпечний штрафний. Едуард Сарапо міг повторити свій недавній шедевр в грі з «Миколаїв-2», але Ярослав Котляров врятував команду.

До середини тайму гра заспокоїлася. Олександр Яровенко тричі падав в чужій штрафній в надії побачити реакцію арбітра — все марно. План господарів на гру спрацював. Вони отримали комфортну перевагу, приділяючи всю увагу захисту. Олегу Тарану потрібно було щось міняти і в перерві запорожці зробили відразу дві заміни.

Друга половина пройшла повністю під диктовку «Металурга», констатує прес-служба запорізької команди. Підопічні Ігоря Столовицький навіть не думали про атаку, залишаючи головне завдання відстояти на «нуль». Потрібно визнати, що тактика «Кременя» спрацювала. Лише на останніх хвилинах гості зуміли влаштувати штурм, але дії Євгена Подлепенца і удари Едуарда Сарапо бажаного не принесли.

Як підсумок, «Кремінь» оформив свій 15-й сухий поєдинок, здобувши перемогу над «Металургом» з рахунком — 2:0.